Ogłoszenia – 28.09.2014

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. O 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  2. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  3. We wtorek rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe odbywają się w tygodniu o godz. 16.15, zaś w niedziele o godz. 14.45 . Zapraszam do udziału dzieci, młodzież i wszystkich parafian.
  4. W miesiącu październiku ze względu na odbywające się nabożeństwa różańcowe kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki dopiero po Mszy św. wieczornej.
  5. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  6. Duszpasterskie odwiedziny chorych i starszych parafian w piątek od godz. 9.00. Zgłoszenia przyjmowane są zakrystii.
  7. Spowiedź dzieci odbędzie się w piątek o godzinie 15.30, spowiedź młodzieży w sobotę o godzinie 15.30.
  8. W sobotę na mszę młodzieżową o godzinie 17.00 w sposób szczególny zapraszam uczniów kl.III gimnazjum, którzy chcieliby przygotowywać się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w bieżącym roku szkolnym
  9. Kolekta z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.