Ogłoszenia – 23.08.2015

UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA KU CZCI NIEPOKALANEGO SERCA NMP

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczoną jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Dziś przeżywamy odpust parafialny. O 15.00 nieszpory odpustowe. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek (24.08) będzie całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. We wtorek (25.08) wycieczka dzieci naszej parafii do Istebnej. Wyjazd o godzinie 8.30, powrót w godzinach popołudniowych. Zapisy w zakrystii, w tym celu będzie konieczny nr PESEL.
  5. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu. Dziękuję wszystkim za przygotowanie uroczystości odpustowej.
  6. Kolekta z przyszłej niedzieli będzie przeznaczoną na potrzeby parafii.
  7. W najnowszych Wieściach polecam artykuł o ks. jubilacie Eligiuszu Woszku. zachęcam do lektury. Jak zawsze zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.