Ogłoszenia – 18.09.2016

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ. Przed kościołem zbiórka na budujący się kościół św. Michała we Lwowie. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek godzinach od 17.00-17.30 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  4. Młodzież parafii ma swoje spotkania w soboty po wieczornej mszy świętej ok. godz. 18.00. Zapraszamy uczniów i studentów, którzy pragną pogłębić swoją więź z Chrystusem, a także włączyć się aktywnie w życie Parafii. Grupa młodzieżowa to przede wszystkim wspólna modlitwa, integracja, zabawa i przedsięwzięcia ewangelizacyjne podejmowane wspólnie z młodzieżą innych parafii.
  5. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  6. Kolekta z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.