Ogłoszenia – 15.11.2015

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza jest kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie witraży w bocznych oknach prezbiterium naszego kościoła. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Dziś w archidiecezji katowickiej przeżywamy Dzień Muzyki Liturgicznej.
  3. W poniedziałek pod Dom Parafialny można przynosić elektrośmieci, które zostaną odebrane w ramach akcji prowadzonej przez Papieskie Stowarzyszenie „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”. Dochód wypracowany w ramach zbiórki będzie przeznaczony na realizację projektów prowadzonych przez polskich misjonarzy (budowa szkół, szpitali, kaplic, studni).
  4. W środę o godz. 18.00 w salce domu Parafialnego spotkanie młodzieży w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  5. W czwartek o godzinie 17.00 Msza św. w intencji ministrantów z okazji święta patronalnego św. Tarsycjusza. Serdecznie zapraszam na nią rodziców naszych ministrantów, a także tych, którzy kiedykolwiek należeli do służby liturgicznej. Po Mszy św. zapraszam na spotkanie do salki.
  6. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, w którym szczególnie czcimy Boże Miłosierdzie.
  7. Odwiedziny duszpasterskie podobnie jak w latach ubiegłych rozpoczną się w Adwencie. Szczegółowy plan umieszczony jest w gablotkach, w Wieściach Parafialnych oraz na stronie internetowej.
  8. W najnowszych wieściach parafialnych można przeczytać wywiad z ks. Łukaszem Dziurą, który jest rezydentem w naszej parafii.
  9. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Kolekta z tego dnia będzie przeznaczona na potrzeby archidiecezji.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  11. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.