Ogłoszenia – 14.08.2016

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie witraży dla naszego kościoła. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W sobotę o godzinie 16.00 w kościele odbędzie się nauka chrzcielna (o ile będą zgłoszenia do chrztu).
  4. W poniedziałek obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NMP, zwaną także świętem Matki Bożej Zielnej. W tym dniu Msze św. odprawiane będą zgodnie z planem niedzielnym.
  5. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, w którym szczególnie czcimy Boże Miłosierdzie.
  6. W przyszłą niedzielę stanowa pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej.
  7. Parafialna wycieczka dzieci odbędzie się 22.08. Wyjazd o godzinie 8.30. Zapisy w zakrystii.
  8. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.