Ogłoszenia -12.10.2014

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. O 14.45 nabożeństwo różańcowe. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  2. Dziś obchodzimy Dzień Papieski i z tej okazji przed kościołem ma miejsce zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Kolekta dzisiejsza jest kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie dzwonów do naszego kościoła. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  3. W poniedziałek o godzinie 16.00 Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  4. W poniedziałek o godzinie 18.00 zapraszam młodzież klas I szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie w ramach przygotowania bliższego do sakramentu małżeństwa.
  5. W poniedziałek w godzinach od 19.00-20.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  6. Dary dla kleryków naszego seminarium można przywozić we wtorek przez cały dzień.
  7. Nauka chrzcielna odbędzie się w piątek o godzinie 17.45 w kościele.
  8. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, w którym szczególnie czcimy Boże Miłosierdzie.
  9. W sobotę 18 października odbędzie się III Archidiecezjalna Pielgrzymka parafialnych wspólnot „Żywego Różańca”  do katedry Chrystusa Króla w Katowicach. Wyjazd o godzinie 8.30. Zapisy w zakrystii.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.