Ogłoszenia – 08.11.2015

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii, przed kościołem zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w potrzebie. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Przyszłą niedzielę (15 XI) w naszej archidiecezji będziemy przeżywać jako Dzień Muzyki Liturgicznej.
  3. Poradnia życia rodzinnego będzie czynna w najbliższy poniedziałek w godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym.
  4. W poniedziałek o godzinie 18.00 spotkanie w ramach przygotowania bliższego do sakramentu małżeństwa, na które zapraszam młodzież klas I szkół ponadgimnazjalnych.
  5. W piątek, po mszy wieczornej ok godz. 17.45, w kościele odbędzie się spotkanie modlitewne w ramach przygotowania parafii do Światowych Dni Młodzieży. Zapraszamy m.in. młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, rodziny, które zadeklarowały chęć przyjęcia w swoich domach gości z zagranicy, a także chętnych parafian.
  6. Nauka chrzcielna odbędzie się w sobotę o godzinie 16.00 w kościele.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie witraży w bocznych oknach prezbiterium naszego kościoła. Informuję, że trwają już prace projektowe witraży.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  9. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.