Ogłoszenia – 05.07.2015

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na WŚSD w Katowicach. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek o godz. 9.00 Msza św. dla Seniorów. Po niej spotkanie przy stole w Domu Parafialnym.
  4. Kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą specjalną przeznaczoną na zakup opału na ogrzewanie kościoła. W ubiegłym sezonie grzewczym koszt ogrzewania wyniósł 18 000,-. Informuję także, że dzwony zostały spłacone. Koszt całkowity to kwota prawie 168 tysięcy zł. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary złożone na ten cel.
  5. W związku ze złym stanem starego krzyża misyjnego wykonano nowy. Koszt inwestycji to 7000,-
  6. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.