Ogłoszenia – 03.05.2015

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach
  2. O godzinie 14.30 nabożeństwo majowe dzieci I Komunijnych. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W miesiącu maju kancelaria parafialna we wtorki będzie czynna tylko po mszy wieczornej (17.45)
  4. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 16.30, a w niedzielę o godz. 15.00. W majowe soboty o godz. 20.30 przy grocie będą odbywały się Apele Jasnogórskie.
  5. W poniedziałek o godz. 9.00 Msza św. dla Seniorów. Po niej spotkanie przy stole w Domu Parafialnym.
  6. Trwa tzw. biały tydzień komunijny. Dzieci codziennie w strojach komunijnych będą uczestniczyć w nabożeństwach majowych i Mszach Świętych.
  7. W piątek, po mszy wieczornej ok godz. 17.45, w kościele rozpocznie się spotkanie modlitewne w ramach przygotowania parafii do Światowych Dni Młodzieży. Zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, rodziny, które zadeklarowały chęć przyjęcia w swoich domach gości z zagranicy, a także chętnych parafian.
  8. Kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą specjalną przeznaczoną na sfinansowanie dzwonów do naszego kościoła.
  9. W minionym tygodniu zmarł Krystian Urbanek zamieszkały na ul. Traugutta 79. Przeżył 60 lat. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …
  10. Serdecznie dziękuję za udział w pogrzebie gospodyni: chórowi parafialnemu, paniom w strojach regionalnych, pocztom sztandarowym i wszystkim obecnym. Dziękuję za życzliwość, modlitwę i obecność.
  11. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.