Intencje mszalne – 27.05.2018

SOBOTA – Wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezb. – 26.05.2018

  • 17.00 1. W intencji Matek
    2. Za ++ Marię, Mariusza Milczarek, Antoniego Krzystałę, Justynę, Wilhelma Żyłka, synową Marię, ich rodziców, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 17.30 Nabożeństwo majowe

NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 27.05.2018

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Annę Stefaniuk w 6 rocznicę śmierci, 2 mężów, rodziców, 3 braci, 2 bratowe, 2 szwagrów, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 10.30 Za + Annę Kanię z okazji urodzin
  • 15.00 Nabożeństwo majowe
  • 15.30 Za ++ Mieczysława, Julię, Jana, Agnieszkę, Eugenię Brzozowskich, Stanisława, Józefa, Martę Szweda, Marię, Józefa, Alojzego Żyłka, z pokrewieństwa Biedyński, Mida

PONIEDZIAŁEK – 28.05.2018

  • 17.00 Za ++ rodziców Blandynę, Teodora Skorupa, teściów Stefanię, Tadeusza Grochowicza, szwagra Stanisława, dziadków, babcie, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 17.30 Nabożeństwo majowe

WTOREK – Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dz. – 29.05.2018

  • 17.00 Za ++ Helenę, Edwarda, Zbigniewa Lipka, Franciszkę, Jana Buchta, Alfreda Grabarczyka, kapłanów naszej parafii, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 17.30 Nabożeństwo majowe

ŚRODA – Wspomnienie św. Jana Sarkandra, prezb. i męcz. – 30.05.2018

  • 7.00 Za ++ Hildegardę, Jana Baran, syna Krzysztofa, Bolesława Kanię, pokrewieństwo Baran, Kania, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 7.30 Nabożeństwo majowe

CZWARTEK – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA – 31.05.2018

  • 7.00 Za dusze cierpiące w czyśćcu
  • 8.30 Za parafian
  • 10.30 Za ++ Reginę i Włodzimierza Ferenc, Krystynę Kędzior
  • 16.00 Ślub: Weronika Otrzonsek – Tomasz Dunaj

PIĄTEK – Wspomnienie św. Justyna, męcz. – 01.06.2018

  • 8.00 Szkolna: W intencji dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców (1) oraz dzieci parafii z okazji Dnia Dziecka
  • 17.00 Za ++ Ludwika Frysza, rodziców, brata, siostrę, 6 szwagrów, teściów Jana i Gertrudę Gojowy, Józefa, Sergiusza, Franciszkę, Antoninę Biedyński, pokrewieństwo
  • 17.30 Nabożeństwo eucharystyczne

SOBOTA – 02.06.2018

  • 13.00 Ślub: Agata Skorupa – Bartosz Gajda
  • 17.00 Młodzieżowa: 1. Za ++ rodziców Janinę, Romana Mazur, dziadków Mazur, Król
    2. Za ++ Marię, Józefa Brzuska, rodziców, braci Władysława i Franciszka, Andrzeja Brzuskę, Irenę, Czesław Nowak
  • 17.30 Nabożeństwo eucharystyczne

IX NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.06.2018

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za Parafian
  • 10.30 1. Dziękczynna do Opatrzności Bożej i MB Nieustającej Pomocy w intencji Ireny Goik z okazji 50 urodzin, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
    2. Za ++ Józefa Brzozę, jego rodziców, teściów, Pawła Goik
  • 15.00 Nabożeństwo eucharystyczne
  • 15.30 Za ++ Franciszka i Elżbietę Waltar, córkę Różę, rodziców z obu stron, siostry, braci, Edwarda Gaszczyka, rodziców Ignacego, Marię Mleczko