Intencje mszalne – 26.08.2018

SOBOTA – 25.08.2018

  • 17.00 Za ++ Emila, Agnieszkę Herok, Julię, Józefa Rudol, pokrewieństwo Herok, Rudol

NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA KU CZCI NIEPOKALANEGO SERCA NMP – 26.08.2018

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za dusze cierpiące w czyśćcu
  • 11.00 Suma odpustowa w intencji Parafian
  • 15.00 Nieszpory odpustowe
  • 15.30 Za ++ rodziców Annę, Józefa Fryc w rocznicę śmierci

PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie św. Moniki – 27.08.2018

  • 17.00 1. Za ++ Parafian z okazji odpustu
    2. Za + Annę Walica (od rodziny Sarnik)

WTOREK – Wspomnienie św. Augustyna, bpa i dK – 28.08.2018

  • 17.00 1. Za ++ Artura Czarnotę, Zofię Szczęsny w 30 dzień po śmierci
    2. Za ++ Alojzego Gałuszkę w 4 rocznicę śmierci, rodziców, teściów, pokrewieństwo Gałuszka, Pawliczek

ŚRODA – Wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela – 29.08.2018

  • 7.00 Za ++ Franciszkę, Józefa Matloch Józefę, Ferdynanda Matloch, Marię Józefa Kowalczyk, dusze cierpiące w czyśćcu

CZWARTEK – 30.08.2018

  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 1. Za ++ Elżbietę, Józefa Somerlik, Władysława Grzybka, Bolesława Popławskiego, rodziców, dziadków, pokrewieństwo
    2. Za + Józefa Serwotkę w 1 rocznicę śmierci

PIĄTEK – 31.08.2018

  • 17.00 Za ++ męża Pawła Wawrzyczka, rodziców Józefa, Kazimierę Stodolak, rodzeństwo: Jana, Janinę, teściów: Rudolfa, Konstantynę Wawrzyczek, szwagrów: Wiesława, Wojciecha, Józefa Gojowego, dusze potrzebujące modlitwy

SOBOTA – 01.09.2018

  • 17.00 1. Za ++ Julię, Mieczysława Brzozowskich
    2. Za ++ Jana Synowiec, żonę Władysławę, pokrewieństwo Synowiec, Pilis, Augustyn, Gałuszka, Chwast, Gocman, Matloch

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.09.2018

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Annę, Władysława Kajda, Helenę, Stanisława Waltar, Różę Nowak, Stanisława Nowosławskiego, Franciszka Kopca, pokrewieństwo Waltar, Kajda, Skorupa
  • 10.30 W intencji Parafian z okazji dożynek
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 Dziękczynna w intencji Beaty i Henryka Gojowy z okazji 25 rocznicy ślubu oraz córki Wiktorii z okazji 18 urodzin