Intencje mszalne – 25.02.2018

SOBOTA – 24.02.2018

  • 17.00 1. Za ++ Walentego, Gertrudę Waltar, Wojciecha, Annę Pieronkiewicz, Leopolda, Juliannę, Teresę Skorupa, pokrewieństwo Waltar, Skorupa, Matloch, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za + Martę Swobodę (od znajomych z Zebrzydowic z ul. Górniczej) (1)

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25.02.2018

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Dziękczynna w intencji Alicji i Stanisława Ignacek z okazji 50 urodzin, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
  • 10.30 Za ++ Agnieszkę, Emila Herok, Julię, Józefa Rudol, pokrewieństwo Herok, Rudol
  • 14.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
  • 15.30 1. Za ++ Franciszka Knopa, rodziców Małgorzatę, Ignacego, teściów Martę, Teodora Rozmus, córkę Gertrudę, męża Józefa, synową Annę, szwagrów Kazimierza, Ryszarda, Józefa, żonę Łucję Cebula, pokrewieństwo
    2. Za ++ Leona Szczęsnego w 16 rocznicę śmierci, zięcia Jana Witę, siostrę Helenę Gojowy, szwagierki Gertrudę Ociepkę, Janinę Sznajder, rodziców, teściów z obu stron

PONIEDZIAŁEK – 26.02.2018

  • 8.00 Za ++ Julię Czyż, męża Izydora, rodziców, Erwina Parmę, pokrewieństwo Waltar, Czyż
  • 17.00 1. Za ++ matkę Teresę Stawarczyk, ojca Wilhelma, teściów Annę, Antoniego Gałuszka,rodzeństwo, bratową, szwagierkę, 3 szwagrów, Małgorzatę, Grzegorza, z pokrewieństwa Stawarczyk, Gałuszka
    2. Za dusze cierpiące w czyśćcu

WTOREK – 27.02.2018

  • 8.00 Za ++ rodziców Marię, Henryka Tomas, Józefa Chłostę, dusze potrzebujące modlitwy
  • 17.00 Za ++ Bronisławę, Alberta Serwotka, Leona, Marię, Józefa, Alojzego, Pelagię, Jana Trzaskalik, Emilię, Ryszarda, Erwina Skorupa, Jana Gałuszkę, Józefa Sitka, pokrewieństwo

ŚRODA – 28.02.2018

  • 8.00 W intencji chorych Parafian (z udzieleniem sakramentu chorych)
  • 10.00 W intencji dzieci parafii
  • 17.00 Dziękczynna do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Częstochowskiej w intencji rodziny Waltar z okazji 70 urodzin Krystyny

CZWARTEK – 01.03.2018

  • 7.00 Za dusze cierpiące w czyśćcu
  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 1. Za ++ Annę, Piotra Szajda, Jana i Janinę Pabich, pokrewieństwo
    2. Za + Annę Kanię (od rodziny Kania i Sitek zamiast wieńca)

PIĄTEK – 02.03.2018

  • 7.00 Za ++ Emilię Mazurek, męża Karola, 2 córki z mężami, wnuka Janusza, z pokrewieństwa Mazurek, Handzel, Czendlik, Tomica
  • 17.00 Szkolna: 1. Za ++ męża Joachima Skorupę z okazji urodzin, syna Leszka, rodziców z obu stron
    2. Za ++ zalecanych w tegorocznych nabożeństwach Drogi Krzyżowej (1)
  • 17.30 Droga krzyżowa

SOBOTA – 03.03.2018

  • 17.00 Młodzieżowa: 1. Za ++ Marię, Jana Koczy, córki, zięciów, syna, wnuki Barbarę, Sławomira, prawnuki Łukasza i Pawełka
    2. Za + Martę Swobodę (od znajomych z Zebrzydowic z ul. Górniczej) (2)

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 04.03.2018

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Parafian
  • 10.30 Za ++ Józefa Koczy, rodziców, teściów, pokrewieństwo Koczy, Michnik
  • 14.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
  • 15.30 Za ++ Jana Urbanka w 20 rocznicę śmierci, żonę Wiktorię, syna Krystiana, pokrewieństwo Gojowy, Urbanek