Intencje mszalne – 22.07.2018

SOBOTA – 21.07.2018

  • 15.00 Dziękczynna w intencji Haliny Jaśko z okazji 80 urodzin
  • 17.00 Za ++ Zbigniewa, Helenę, Edwarda Lipka, Franciszkę, Jana Buchta, Alfreda Grabarczyka, sąsiadów, dusze cierpiące w czyśćcu

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.07.2018

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Andrzeja, Marię, Jana Cebula, pokrewieństwo Kałuża, Cebula
  • 10.30 Za ++ męża Konrada Pawlytę, jego rodziców Annę, Marcina, teściów Gertrudę, Wiktora Michalskich, ich córkę Łucję, 4 zięciów, Józefa, Alfreda, Konrada, Adama, pokrewieństwo Szymura
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 Za ++ Reginę, Jana Pawliczek, syna Franciszka, Martę Pawliczek, Alojzego Cibisa, Alojzego Gałuszkę, dziadków Pawliczek, Kaplyta, Gatnar, dusze cierpiące w czyśćcu

PONIEDZIAŁEK – ŚWIĘTO ŚW. BRYGIDY, ZAK., patronki Europy – 23.07.2018

  • 17.00 Za ++ Leona Trzaskalika w 18 rocznicę śmierci, Andrzeja Serwotkę, Emilię, Ryszarda, Erwina Skorupa, Marię, Józefa, Alojzego, Pelagię, Jana Trzaskalik, Jana Gałuszkę, pokrewieństwo

WTOREK – Wspomnienie św. Kingi, dz. – 24.07.2018

  • 17.00 Za ++ Gertrudę, Ludwika Chmiel, ich rodziców, zięcia Władysława Kopca, pokrewieństwo Chmiel, Czyż

ŚRODA – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA, APOSTOŁA – 25.07.2018

  • 7.00 Za ++ mężów od Wdów parafii

CZWARTEK – Wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP – 26.07.2018

  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 1. W intencji Wdów parafii z okazji wspomnienia św. Anny
    2. Za + Artura Czarnotę (od szwagra Jerzego z rodziną)

PIĄTEK – 27.07.2018

  • 17.00 1. Za ++ Andrzeja Niemczyka, Leszka Hermana, Beniamina Niemczyka, Zdzisława Grodeckiego, Stanisława Kubicę w 30 dzień po śmierci
    2. Za ++ Alfreda Śmieję, rodziców, teściów, zięcia Jana, 4 szwagrów i szwagierkę, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu

SOBOTA – 28.07.2018

  • 12.30 Ślub: Ireneusz Skorupa – Barbara Witos
  • 14.00 Ślub: Natalia Galisz – Krzysztof Odrzywołek
  • 17.00 Za ++ Mariana Mazurkiewicza, ojca Kazimierza, dziadków, chrzestnego, Annę, Feliksa Oślizło, rodziców, braci, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.07.2018

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Marię, Józefa Brzoza, córkę Annę, 3 synów, 2 synowe, 4 zięciów, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 10.30 Za + Andrzeja Cebulę
  • 12.00 Ślub: Beata Urbanek – Paweł Karwot
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 Za ++ Agnieszkę Łagocką, męża Józefa, pokrewieństwo Mucha, Łagocki, Jadwigę, Leona Jeszka, Adelę, Romana Goszczyka