Intencje mszalne – 15.10.2017

SOBOTA – 14.10.2017

  • 12.00 Ślub: Magdalena Mańczak – Marcin Fryc
  • 16.15 Nabożeństwo różańcowe
  • 17.00 Za ++ Antoniego Krzystałę, Justynę, Wilhelma Żyłka, synową Marię, ich rodziców, krewnych, dusze cierpiące w czyśćcu

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.10.2017

  • 7.20 Godzinki
  • 7.45 Za ++ Józefa Serwotkę, Stanisława Siekierkę, Władysława Grzybka, Łucję Skorupę, Marię Kępińską w 30 dzień po śmierci
  • 10.30 Chrzty (Melania Burdzik, Oskar Banaś, Wojciech Wypenda) i roczki (Tobiasz Rudol, Martyna Kuś)
  • 14.45 Nabożeństwo różańcowe
  • 15.30 Do Niepokalanego Serca NMP w intencji rodziny Jerzego i Jadwigi Króliczek, o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego

PONIEDZIAŁEK – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ, głównej patronki Śląska – 16.10.2017

  • 16.15 Nabożeństwo różańcowe
  • 17.00 Za ++ Tomasza , Marię Koczor, rodziców w obu stron, Antoniego, Wandę Kowol, rodziców z obu stron, ++ księży z naszej parafii

WTOREK – Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męcz. – 17.10.2017

  • 16.15 Nabożeństwo różańcowe
  • 17.00 Za ++ Piotra Chwast, żonę Annę, 2 synów, rodziców, teściów, Alojzego Gałuszkę, Bronisława Gocmana, Eugeniusza Matlocha, Elżbietę, Jana Augustyn, pokrewieństwo Chwast, Gałuszka

ŚRODA – ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY – 18.10.2017

  • 7.00 Za ++ Tadeusza Dziedzica, dziadków Martę, Wiktora Waltar, Rozalię, Helenę, Stanisława Waltar, Wandę, Franciszka, Stanisława Barchańskich, Irenę Ćwięczek, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 7.30 Nabożeństwo różańcowe

CZWARTEK – 19.10.2017

  • 16.00 Godzina święta
  • 16.15 Nabożeństwo różańcowe
  • 17.00 Za ++ Lidię, Kazimierza Michnik, z rodzin Michnik, Czarnota

PIĄTEK – Wspomnienie św. Jana Kantego, prezb. – 20.10.2017

  • 16.15 Nabożeństwo różańcowe
  • 17.00 1. Za ++ Franciszka, Józefa, Antoniego, Marię Czyż, pokrewieństwo Czyż, Pochcioł, Urbanek
    2. Za + Elżbietę Flasz (od koleżanek z pracy)

SOBOTA – 21.10.2017

  • 13.00 Ślub: Katarzyna Janota – Dominik Zawora
  • 14.00 Dziękczynna w intencji Alfredy i Karola Fabisz z okazji 50 rocznicy ślubu
  • 16.15 Nabożeństwo różańcowe
  • 17.00 Za ++ Leona Trzaskalika z okazji urodzin, Emilię, Ryszarda, Erwina Skorupa, Marię, Józefa, Alojzego, Pelagię, Jana, Trzaskalik, Jana Gałuszkę, pokrewieństwo

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.10.2017

  • 7.20 Godzinki
  • 7.45 Za + Leszka Skorupę z okazji urodzin
  • 10.30 Za ++ Matyldę, Augustyna Kałuża, Marię, Józefa Śniegoń, Katarzynę, Józefa Penkala, Gertrudę, Wincentego, Jana Urbanek
  • 14.45 Nabożeństwo różańcowe
  • 15.30 Za ++ Hildegardę Brzoza, rodziców, teściów, 2 braci, szwagra, Małgorzatę Pisarek, Andrzeja Brzuskę, Mirosława Szturca, Jana Puchałę, Stanisława Pastryka, Władysława Walicę, pokrewieństwo Brzoza, Pisarek