Intencje mszalne – 11.02.2018

SOBOTA – Wspomnienie św. Scholastyki, dz. – 10.02.2018

  • 17.00 Za ++ Andrzeja Jurkiewicza, ojca Alojzego, teścia Jana Kitel, pokrewieństwo

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.02.2018

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Elżbietę Augustyn w 18 rocznicę śmierci, męża Jana, z pokrewieństwa Augustyn, Gałuszka, Synowiec, Pilis, Chwast, Gocman, Matloch, dusze potrzebujące modlitwy
  • 10.30 Za ++ Erwina, Ryszarda, Emilię Skorupa, Justynę Leona, Leokadię, Ryszarda Roskosz, Leona Trzaskalika, Czesława, Anielę Henryka Selwoń, Alojzego Twardzika, Marię Żyłka, z rodzin Ptaszek, Wincek, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 15.00 Nabożeństwo eucharystyczne
  • 15.30 Za ++ Hildegardę Brzoza, jej rodziców, teściów, 2 braci, szwagra, Małgorzatę Pisarek, Mirosława Szturca, Andrzeja Brzuskę, Jana Puchałę, Stanisława Pastryka, Władysława Walicę, Danielę Dudek, pokrewieństwo Brzoza, Pisarek

PONIEDZIAŁEK – 12.02.2018

  • 7.00 Za ++ Franciszkę, Józefa Matloch, synową Stefanię, Annę, Pawła, Monikę Koczy, pokrewieństwo
  • 17.00 Za ++ rodziców Gertrudę, Edwarda Kania, Julię, Antoniego Stanuch, braci Stanisława, Leopolda, bratową Henrykę

WTOREK – 13.02.2018

  • 7.00 Za ++ Jana Gałuszkę, rodziców, pokrewieństwo, Józefa, Marię Trzaskalik, 2 synów, synową, wnuka Jana
  • 17.00 Za ++ Stanisława Filipczyka, Alojzego Śmieję

ŚRODA POPIELCOWA – 14.02.2018

  • 7.00 Za ++ Ewalda Rudola w rocznicę śmierci, rodziców Anastazję i Michała Rudol, teściów Bronisławę, Bartłomieja Schmidt, Helenę Cebula, pokrewieństwo z obu stron, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 17.00 Za ++ Janinę Frysztacką i krewnych z obu stron

CZWARTEK – 15.02.2018

  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 Za ++ Józefa Olszoka w 4 rocznicę śmierci (z okazji urodzin)

PIĄTEK – 16.02.2018

  • 17.00 Za ++ rodziców Bolesława Kanię, Ignacego, Elżbietę Lasok, braci Jerzego , Huberta, bratowe Helenę, Emmę, szwagrów Kazimierza, Konrada, Erwina, Jacka, pokrewieństwo Lasok, Kania, Kałuża
  • 17.30 Droga krzyżowa

SOBOTA – 17.02.2018

  • 17.00 Za ++ Edwarda, Helenę, Zbigniewa Lipka, Franciszkę, Jana Buchta, Alfreda Grabarczyka, z pokrewieństwa Lipka, Rybka, Buchta, Holewik, dusze cierpiące w czyśćcu

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18.02.2018

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Konrada Pawlytę, jego rodziców Annę, Marcina, teściów Gertudę, Wiktora Michalskich, ich córkę Łucję, 4 zięciów Józefa, Alfreda, Konrada, Adama, pokrewieństwo Szymura
  • 10.30 Chrzty (Jakub Struzik) i roczki (Marcel Obracaj, Bartłomiej Chłosta)
  • 14.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
  • 15.30 Za ++ Piotra Chwast, rodziców, dziadków, brata Stanisława, Anielę, Bolesława Kucharczyk, z pokrewieństwa Witosz, Chwast, Gałuszka, Gocman, Matloch, Augustyn