Intencje mszalne – 07.10.2018

SOBOTA – 06.10.2018

  • 17.00 Młodzieżowa: 1. Za ++ Annę, Karola Matloch, rodziców, synów Alojzego i Leona, zięciów Alojzego, Zygmunta i Stanisława
    2. Za ++ rodziców Franciszka, Barbarę Pawliczek, dziadków, rodzeństwo, synów i zięciów, Stanisławę, Bolesława Pacia, dziadków Mariannę i Jana Sypień, pokrewieństwo
  • 17.30 Nabożeństwo różańcowe

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.10.2018

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Rudolfa Ledwonia, rodziców Albertynę, Pawła Ledwoń, zofię, Alojzego Kania, Matyldę, Tadeusza Cywińskich, z rodzin Ledwoń, Kania, Chmiel
  • 10.30 Za ++ Matyldę, Augustyna Kałuża, Marię, Józefa Śniegoń, Katarzynę, Józefa Penkala, Gertrudę, Wincentego, Jana Urbanek
  • 14.45 Nabożeństwo różańcowe
  • 15.30 1. Za ++ rodziców Wilhelma Teresę, Stawarczyk, 3 synów, 2 zięciów, synową, wnuczkę, rodziców z obu stron, Joannę Henrykszak
    2. Za ++ Władysławę Lukanek w 11 rocznicę śmierci, męża Stanisława, brata Józefa Cubra, siostrę Urszulę Sadło, pokrewieństwo Lukanek, Cuber, Gojowy, Franek, Sadło, Zenona Chojnackiego

PONIEDZIAŁEK – 08.10.2018

  • 17.00 Za ++ Agnieszkę Mazurek, rodziców, 2 braci z żonami, siostrę Marię, męża Tomasza, ks. Kazimierza, jego siostrę Kingę, pokrewieństwo Mazurek, Lasota
  • 17.30 Nabożeństwo różańcowe

WTOREK – 09.10.2018

  • 17.00 Za + Janinę Frysztacką
  • 17.30 Nabożeństwo różańcowe

ŚRODA – 10.10.2018

  • 7.00 Za ++ Krzysztofa Barana, rodziców, teściów, pokrewieństwo Baran, Kuś, Strzelecki , dusze cierpiące w czyśćcu
  • 7.30 Nabożeństwo różańcowe

CZWARTEK – 11.10.2018

  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 Za ++ Teodora Skorupę w 9 rocznicę śmierci, żonę Blandynę, rodziców Juliannę, Leopolda Skorupa, teściów Wiktorię, Franciszka Gatnar, Romana, Kornelię, Annę Mężyk, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 17.30 Nabożeństwo różańcowe

PIĄTEK – 12.10.2018

  • 14.00 Ślub: Marlena Brzoza – Tomasz Zmuda
  • 17.00 1. Za ++ Gertrudę i Sylwestra Brzóska, synów Tadeusza i Jana, synową Elżbietę, Marię, Franciszka Czyż, synów Ludwika, Franciszka, pokrewieństwo
    2. Za + Marię Goły w I rocznicę śmierci
  • 17.30 Nabożeństwo różańcowe

SOBOTA – Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego – 13.10.2018

  • 17.00 1. W intencji ++ członków Róż Różańcowych i ++ czcicieli MB Fatimskiej
    2. Za ++ Jana, Gertrudę Kuś, syna Wiesława, zięcia Emila, Ryszarda Worynę, pokrewieństwo Kuś, Woryna, Baran, Grobelny
  • 17.30 Nabożeństwo fatimskie

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.10.2018

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ rodziców Łucję, Ludwika Szczęsny, męża Kazimierza Chorążewicza, teściów Konstantego i Władysławę, brata Franciszka, siostrę Otylię, szwagrów Ryszarda, Gerarda i Franciszka, dusze w czyśćcu cierpiące
  • 10.30 Za ++ ojca Leszka z okazji urodzin (od synów) i dziadków Joachima Skorupę i Alberta Koczy
  • 14.45 Nabożeństwo różańcowe
  • 15.30 1. Za ++ Jana Kitla, 2 siostry: Anielę i Marię, brata Jerzego, szwagra Jana, szwagierkę Danutę, zięcia Andrzeja, rodziców z obu stron
    2. Za ++ członków Koła Emerytów w Ruptawie