Intencje – 23.02.2014

SOBOTA – ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA  – 22.02.2014

  • 17.00    1. Za ++ Walentego, Gertrudę Waltar, Wojciecha, Annę Pieronkiewicz, Leopolda, Juliannę, Teresę Skorupa, pokrewieństwo, dusze
    2. Za + Krystiana Balzama (od rodziny Żak)

VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.02.2014

  • 7.20      Godzinki
  • 7.45      Za Parafian
  • 10.30    Za ++ żonę Joannę w dniu urodzin, dzieci: Justynę, Małgorzatę, Marcina, Agnieszkę Perzyńskich, ojca Józefa, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 15.00    Nieszpory
  • 15.30    1. Za ++ Piotra Chwast w 10 rocznice śmierci, brata Stanisława, rodziców, dziadków, Anielę, Bolesława Kucharczyk, pokrewieństwo Chwast, Gałuszka, Kucharczyk
    2. O zgodę i jedność w rodzinie

PONIEDZIAŁEK – 24.02.2014

  • 7.00      Za ++ Eugeniusza Matlocha, żonę Urszulę, synową Stanisławę, rodziców, Bronisława Gocmana, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 17.00    Za ++ Krystiana Balzama, Józefa Olszoka w 30 dzień po śmierci

WTOREK – 25.02.2014

  • 7.00      Za ++ Józefa. Marię Brzuska, rodziców, braci Władysława, Franciszka, pokrewieństwo Knop, Irenę Czesława Nowak, brata Jacka, rodziców

ŚRODA – 26.02.2014

  • 7.00      Za ++ Julię Czyż w 11 rocznice śmierci, męża Izydora, rodziców, Erwina Parmę, pokrewieństwo Waltar, Czyż

CZWARTEK – 27.02.2014

  • 16.00    Godzina święta
  • 17.00    Za ++ Franciszka Knopa w 30 rocznicę śmierci, brata Józefa, żonę Łucję, rodziców Małgorzatę, Ignacego, teściów Martę, Teodora Rozmus, szwagrów Kazimierza, Ryszarda, pokrewieństwo

PIĄTEK – 28.02.2014

  • 17.00    1. Za ++ matkę Teresę Stawarczyk w 4 rocznicę śmierci, ojca Wilhelma, teściów Annę, Antoniego Gałuszka, rodzeństwo, bratową, szwagierkę, 2 szwagrów, Małgorzatę Stawarczyk, Grzegorza Wójcika, z rodzin Stawarczyk, Gałuszka
    2. Za ++ rodziców Aleksandrę i Stanisława Danielewskich, dziadków, Helenę i Kazimierza Przyklenk

SOBOTA – 01.03.2014

  • 13.00    Dziękczynna w intencji Krystyny Górczyńskiej z okazji urodzin z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
  • 17.00    1. Za ++ Jana Urbanka w 16 rocznicę śmierci, jego rodziców, Magdalenę, Michała Urbanek, teściów Józefa, Agnieszkę Gojowy, pokrewieństwo
    2. Za ++ Augustynę Lipka, męża Jana, pokrewieństwo Lipka, Zgraj
  • 18.00    Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP

VIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.03.2014

  • 7.20      Godzinki
  • 7.45      1. Za Parafian
    2. Za + Józefa Olszoka (od rodzin Michalik, Walczak, Ponikiewski)
  • 10.30    Za ++ męża Joachima Skorupę z okazji urodzin, z rodzin Skorupa, Czyż
  • 15.00    Nieszpory
  • 15.30    Za ++ Annę Stolarz w 1 rocznice śmierci, 2 mężów, Aurelię i Henryka Stolarz